KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 7764334
*
nr 776 4334
Astrid Nordenstam
(f. 1942), Sverige
Blandteknik, Astrid Nordenstam (f. 1942), 76x55
Astrid Nordenstam, svensk målare född 1942 i Stockholm.
Utrop:
300 kr
Såld:
250 kr
Sista tid för bud online:
måndag 10 september 2012
kl 17:31:47
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
10/9 11:08:03
1
200 kr
10/9 17:14:39
2
150 kr
10/9 17:17:34
2
Vinnande bud
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
Astrid Nordenstam
Astrid Nordenstam, svensk målare född 1942 i Stockholm.
Läs mer om Astrid Nordenstam
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller astrid nordenstam blandteknik svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige vattenfärg
-
5376 Blandteknik
2 st, Oidentifierad konstnär. Monogramsignerade HZ..//
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 19:55
-
4101 Blandteknik
3 st, Dan Nygårds (f. 1943), Sverige. Signerade, y..//
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 18:49
-
4098 Blandteknik
Dan Nygårds (f. 1943), Sverige. "Fröken Anna". Sig..//
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 18:31
-
4097 Blandteknik
Dan Nygårds (f. 1943), Sverige. Signerad, blandtek..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 18:30
-
4096 Blandteknik
Dan Nygårds (f. 1943), Sverige. Signerad, blandtek..//
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 18:24
-
5074 Blandteknik
Oidentifierad konstnär. Kustvy. Signerad, blandtek..//
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 19:13
*
Astrid Nordenstam
Astrid Nordenstam, svensk målare född 1942 i Stockholm.
Läs mer om Astrid Nordenstam
nr 776 4334
Astrid Nordenstam
(f. 1942), Sverige
Blandteknik, Astrid Nordenstam (f. 1942), 76x55
Astrid Nordenstam, svensk målare född 1942 i Stockholm.
Utrop: | 300 kr |
---|---|
Såld: | 250 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 10 september 2012 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
10/9 11:08:03 | 1 | 200 kr |
10/9 17:14:39 | 2 | 150 kr |
10/9 17:17:34 | 2 | Vinnande bud |
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
Astrid Nordenstam
Astrid Nordenstam, svensk mÃ¥lare född 1942 i Stockholm.Läs mer om Astrid Nordenstam
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller astrid nordenstam blandteknik svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige vattenfärg
-
5376 Blandteknik
2 st, Oidentifierad konstnär. Monogramsignerade HZ..//
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 19:55 -
4101 Blandteknik
3 st, Dan Nygårds (f. 1943), Sverige. Signerade, y..//
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 18:49 -
4098 Blandteknik
Dan Nygårds (f. 1943), Sverige. "Fröken Anna". Sig..//
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 18:31
-
4097 Blandteknik
Dan Nygårds (f. 1943), Sverige. Signerad, blandtek..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 18:30 -
4096 Blandteknik
Dan Nygårds (f. 1943), Sverige. Signerad, blandtek..//
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 18:24 -
5074 Blandteknik
Oidentifierad konstnär. Kustvy. Signerad, blandtek..//
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 19:13